JAK DBAĆ O SWOJE DRZWI PO ICH DOSTARCZENIU

DLACZEGO WARTO CHRONIĆ SWOJE DRZWI?

Opieka nad nowo zakupionymi drzwiami jest tak samo ważna, jak poświęcenie czasu na dokładne zbadanie, jaki styl będzie pasował do Twojej nieruchomości, a także jaki kolor i różne dostępne wykończenia. Drzwi to inwestycja długoterminowa, więc słusznie wybierasz jakość, styl i przystępną cenę – i tak, wszystko to jest możliwe!

Wiemy, że w świecie drzwi istnieje wiele pytań bez odpowiedzi od klientów, na które należy odpowiedzieć, dla własnego spokoju. Zwłaszcza po raz pierwszy właściciele domów i kupujący, którzy chcą zainwestować i przekształcić swój nowo kupiony dom w dom – od czego zacząć? Instalowanie zupełnie nowych drzwi to niewielkie zadanie w porównaniu z niektórymi poważnymi zadaniami remontowymi, w których możesz wziąć udział, takimi jak wyburzanie ścian w celu zwiększenia przestrzeni – co jest dość popularnym wyborem!

drzwi wewnętrzne

A więc dostałeś swoje drzwi wewnętrzne i nie są one instalowane do jutra lub do końca tygodnia? Przede wszystkim dlatego, że drewno jest produktem naturalnym, niezwykle istotne jest jego prawidłowe przechowywanie. Twoje drzwi wymagają szczególnej uwagi przed instalacją, więc pamiętaj o tym! Jeśli nie jesteś w stanie odpowiednio zadbać o swoje drzwi przed ich zamontowaniem, może to skrócić ich żywotność, co jest ostatnią rzeczą, jakiej chciałbyś po zakupie takiej inwestycji.

PRZECHOWYWANIE TWOICH DRZWI

1. Płaskie i poza ziemią

 

Jest w tytule. Twoje drzwi muszą być przechowywane płasko i całkowicie nad ziemią. Ta procedura przechowywania jest konieczna tylko w przypadku drzwi, które nie będą używane przez ponad 24 godziny. Jeśli jest mniej niż 24 godziny, Twoje drzwi powinny być bezpieczne. Trzymanie ich z dala od ziemi zmniejsza ryzyko potencjalnych wycieków, uszkodzeń i śladów, które zrujnują estetykę, styl i jakość.

 

2. Trzymaj z dala od bezpośredniego światła słonecznego

 

Dzięki silnemu promieniowaniu UV, które emituje słońce, pozwala im wybielić drewno. Jest to powszechny błąd, który ludzie popełniają, ponieważ pozostawia im się jedną stronę drzwi, która jest jaśniejsza od drugiej. Ponadto bezpośrednie światło słoneczne może powodować pocenie się drzwi, co staje się znacznie gorszym problemem, gdy drzwi są pozostawione w pobliżu źródeł ciepła, takich jak kaloryfery. Będziesz wiedzieć, kiedy się pocą, ponieważ w opakowaniu pojawi się kondensacja. To ostatecznie wpływa na wilgoć, która powstała podczas procesu produkcyjnego. Teraz wiemy, że jeśli jakikolwiek inny przykład maksymalizacji światła w domu jest priorytetem, ale jeśli chcesz chronić swoje nowe inwestycje, musisz to zrobić przez kilka tygodni.

 

3. Nie przechowuj na zewnątrz!

 

Garaże zewnętrzne, chaty i szopy nie są wystarczająco suchym środowiskiem, w którym można przechowywać nowe drzwi. Jeśli myślisz o umieszczeniu drzwi w miejscu podatnym na wilgoć lub wilgoć, nie jest to wystarczająco dobre miejsce dla twoich drzwi , prosty!

4. NIE usuwaj opakowania!

 

Nie bez powodu produkty są pakowane w opakowania, a to po to, aby chronić je przed czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby zaszkodzić lub spowodować uszkodzenie (oraz utrzymać je w czystości). Opakowanie wokół drzwi pomaga również utrzymać wilgoć. Nie ryzykuj potencjalnego uszkodzenia drzwi tylko dla podejrzenia!

 

5. Rękawiczki i czysty sprzęt

 

Ostatnią rzeczą, jaką chciałbyś mieć po zakupie oszałamiających białych drzwi wewnętrznych, są brudne odciski palców lub kurz na nich. Używanie czystego sprzętu i pary rękawic ochronnych zapewnia, że ​​drzwi nie ulegną uszkodzeniu podczas przenoszenia i przenoszenia.

 

6. Proces dekoracji

 

Zalecamy rozpoczęcie procesu dekoracji lub renowacji tak szybko, jak to możliwe po dostarczeniu drzwi. Chociaż w dobrych warunkach drzwi mogą być przechowywane przez około 14 dni, im szybciej zainstalujesz drzwi, tym mniej możesz się stresować i martwić o potencjalne uszkodzenia i problemy.

Podsumowanie

Jeśli masz zamiar rozpocząć nowy projekt renowacji domu i nie masz pewności co do cech wnętrza, nie mówiąc już o odpowiednim stylu drzwi, być może pomoże Ci nasz przewodnik kupowania drzwi. Wiemy, że udoskonalanie wnętrza i stylu Twojego domu wymaga czasu, dlatego jesteśmy tutaj, aby to trochę uprościć!